Otoreyonu Gündemde Ne Var

  • |

Harika İndirimler Var

Açılışımıza özel 2016 yılı boyunca sürekli değişecek kategorilerde indirimli ürünlerimiz olacak, indirimlerimizden haberdar olmak için lütfen e-mail adresinizi veya üyelik bilgilerinizi sitemize kaydedin, indirimlerimize çok şaşıracaksınız.

Gerçekten Beğendik

15 Yıldır otomotiv sektöründe uzman ve tecrübeli ekib çalışmalarımız sonucu, tedarikçisi olduğumuz Hepsiburada.com, N11.com sitelerinde ürünlerimize yapılan yorumları ve memnuniyetleri gerçekten çok beğendik, olumsuz sayılabilecek yorum ve eleştirilere yoğun ilgi göstererek kendimizi daha çok geliştirmeye çalıştık ve çalışacağız. İnternet üzerinden satışa sunduğumuz ürünlerimizin resim-kalite-fiyat-teslimat hatta paketlenmesi konularında hassasiyet gösterilmesi, memnun kalınmayan ürünlerde müşterinin isteği doğrultusunda koşulsuz iade ve değişim hakkının sağlanması konularında gerekli özeni göstermek, firmamızın müşteri memnuniyeti ilkelerinin başında geldiğini bilmenizi isteriz. Zaten bizi size bağlayan ve sürekli müşterimiz olmanızı sağlayan, bize bu tecrübeyi ve anlayışı kazandıran bugüne kadar yaptığınız tüm olumlu ve olumsuz yorumlarınızı çok beğendik....  

Bunlarda Olabiliyor

İnternet üzerinden yapılan satışların her geçen gün artması ve kolay yapılabilir bir iş olarak görünmesi konusunda uzman olmayan kişileri bu alanda iş yapmaya teşvik edebiliyor, zaten bu yüzden siparişlerin günlerce kargo yapılamaması veya gösterilen üründen çok farklı bir ürünün müşteriye gönderilmesi gibi anlamsız işlerde olabiliyor.  

Ama dikkat edilmesi gereken bir başka konu da müşterilerin büyük bir çoğunluğu internet üzerinden en ucuz ürün arama ve alma yanlışlığı, bu durum müşteriyi değerinden daha düşük maliyetlerle ürün satmaya çalışan ve sattığı ürünün hizmet ve garantisini veremeyen satıcılarla karşı karşıya bırakıyor, hadi bakalım şimdiii kar mı?.. zarar mı ?...

Technik Automotive Müşteri Bayi Portalımız : www.otoreyonu.com' olarak sizlere en iyi hizmeti belki en ucuza vereyeceğiz ama en kaliteli ve sürekli olanı vereceğimize inanıyoruz.